O co Ci chodzi? vol1 – Wstęp do komunikacji opartej na potrzebach

Data/Czas: 08/02/2020 godziny: 10:00 - 16:00

Lokalizacja: Toruń - Kasprowicza


Czy masz czasem wrażenie, że nie wiesz o co chodzi bliskiej Ci osobie? Że mówicie do siebie i się nie rozumiecie?
A może ktoś właśnie do Ciebie zwraca się takim zdaniem: „O co Ci chodzi?” a przecież w Twoim odczuciu mówisz jasno na czym Ci zależy?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiadasz „Tak”, to chcemy Cię zaprosić na warsztaty „O co Ci chodzi?” – wstęp do komunikacji opartej na potrzebach, na którym będziesz miała/miał okazję przyjrzeć się motorom swojego działania.

Na warsztatach będziecie możliwość przetestowania jak odkryć co dla Nas jest ważne i komunikować to z szacunkiem i otwartością. Pokazany zostanie sposób słuchania wypowiedzi, który ułatwia nawiązanie kontaktu między ludźmi. W efekcie będzie można zobaczyć jak budować nowe rozwiązania oparte o zaangażowanie obu stron.

Na warsztatach postawimy nacisk na poznanie modelu 4 kroków i odkrycie co stoi za naszymi komunikatami. Więcej o budowaniu dialogu z drugą osobą, opartego o Porozumienie bez Przemocy jest realizowany na warsztatach pt. „O co Ci chodzi?” – wstęp do komunikacji opartej na potrzebach vol.2.

Warsztaty będą bazowały na modelu czterech kroków Porozumienia bez Przemocy zaproponowanym przez dr Marshalla Rosenberga. Na warsztatach dowiesz się
– o co tyle zamieszania w związku, z tymi „uczuciami” i dlaczego warto je znać, a może nawet odczuwać
– będziesz miała/miał okazję przyjrzeć się ważnym dla siebie wartościom, które chcesz wnosić do świata
– zobaczysz jak komunikować, co dla Ciebie jest ważne

Zbudujemy przestrzeń do tego, byś mogła/mógł porównać model rozmowy w idei Porozumienia bez Przemocy z dotychczasowymi doświadczeniami wyniesionymi z „podwórka”. W tej przestrzeni będzie można zadać sobie pytanie co mnie wspiera w kontakcie i czego chcę więcej.

Spotkanie będzie nastawione na poszukiwanie swoich motywów działania. By przyjrzeć się innym osobom znajdującym się w relacji z nami, zapraszamy na kontynuację tego warsztatu, czyli „O co Ci chodzi?” – wstęp do komunikacji opartej na potrzebach vol.2, który odbędzie się 29.02.2020 roku.

 

Ilość osób: max 12
Inwestycja: 93zł
Trenerka: Joanna Zwierzchowska

Kup bilety

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania wydarzenia i oddania wartości biletów w przypadku, gdy grupa będzie miała mniejszą liczebność niż 4 osoby.

Mapa niedostępna

Kategorie: