Rejestracja

Treści chronione.

Część treści zamieszczonych na naszej stronie pochodzi z warsztatów dotyczących terapii dla Par stworzonej przez Julie oraz Johna Gottmanów (Gottman’s Couples Therapy – więcej informacji jest dostępnych pod linkiem: https://www.gottman.com/

Terapia ta oparta jest na badaniach prowadzonych przez 40 lat na 3000 par. Jest to terapia która wspiera osoby poszukujące sposobu na odbudowanie lub wzmocnienie niektórych aspektów związku.

Udostępnienie materiałów jest możliwe tylko poprzez ochronę przed dostępem osób niezarejestrowanych. Dzięki kwestionariuszom możesz zorientować się czy poszczególne aspekty Waszego związku są brane przez Was pod uwagę oraz możecie podjąć decyzję czy interesuje Was ich wzmacnianie.

Niektóre elementy tej terapii są możliwe do zastąpienia poprzez metodę komunikacji empatycznej spisaną przez Marshalla Rosenberga (Porozumienie bez Przemocy / Nonviolent Communication)

Zapraszamy do rejestracji na naszej stronie w celu możliwości skorzystania z kwestionariuszy dostępnych po zarejestrowaniu. 

W miarę możliwości będziemy starali się poszerzać dostęp do nowych elementów.

Rejestrując się jako członek Naszej Przestrzeni zapisujesz się także na listę mailingową, za pomocą której będziemy przesyłać informacje dotyczące możliwości uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez nas.

Zarejestruj się na stronie za darmo (dostęp bezpłatny, bezterminowo)
Kliknij na poniższy przycisk aby się zarejestrować. Zostaniesz przekierowana/y na stronę rejestracji.

Join Now Button