O co Ci chodzi? – vol.1

O co Ci chodzi? – vol. 1

Wstęp do komunikacji opartej na potrzebach

Czy masz czasem wrażenie, że nie wiesz o co chodzi bliskiej Ci osobie?
A może ktoś właśnie do Ciebie zwraca się takim zdaniem: „O co Ci chodzi?” a przecież w Twoim odczuciu mówisz jasno na czym Ci zależy?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiadasz „Tak”, to chcemy Cię zaprosić na warsztaty „O co Ci chodzi?” – wstęp do komunikacji opartej na potrzebach, na którym będziesz miała/miał okazję przyjrzeć się motorom swojego działania.

Na warsztatach będziecie możliwość przetestowania jak odkryć co dla Nas jest ważne i komunikować to z szacunkiem i otwartością. Pokazany zostanie sposób słuchania wypowiedzi, który ułatwia nawiązanie kontaktu między ludźmi. W efekcie będzie można zobaczyć jak budować nowe rozwiązania oparte o zaangażowanie obu stron.

Na warsztatach postawimy nacisk na poznanie podstaw modelu 4 kroków i odkrycie co stoi za naszymi komunikatami. Więcej o budowaniu dialogu z drugą osobą, opartego o Porozumienie bez Przemocy jest realizowany na warsztatach pt. „O co Ci chodzi?” – wstęp do komunikacji opartej na potrzebach vol.2 – https://web.facebook.com/events/608655802922461/

Warsztaty będą bazowały na modelu czterech kroków Porozumienia bez Przemocy zaproponowanym przez dr Marshalla Rosenberga. Na warsztatach dowiesz się

  • o co tyle zamieszania w związku, z tymi „uczuciami” i dlaczego warto je znać, a może nawet odczuwać
  • będziesz miała/miał okazję przyjrzeć się ważnym dla siebie wartościom, które chcesz wnosić do świata
  • zobaczysz jak komunikować, co dla Ciebie jest ważne

Zbudujemy przestrzeń do tego, byś mogła/mógł porównać model rozmowy w idei Porozumienia bez Przemocy z dotychczasowymi doświadczeniami wyniesionymi z „podwórka”. W tej przestrzeni będzie można zadać sobie pytanie co mnie wspiera w kontakcie i czego chcę więcej.

Prowadzący: Joanna Zwierzchowska i Jarosław Lis

Miejsce: Pozytywna Rozwojownia, ul. Bydgoska 14, Toruń
Data: 16.02.2019r.
Godziny: 10:00 – 15:00
Ilość osób: 12
Koszt: 79 zł
Zapisy przez FB: https://www.facebook.com/events/319857588645348/

Zapisy bezpośrednio : Evenea.pl
Jeśli zależy Ci na udziale, a pieniądze są jedyną przeszkodą, to daj nam znać. Nr tel: 690 090 335